IMG 20191110 WA000810. novembrī mūsu skolas galda tenisisti no Rucavas kopā ar treneri Daigu Gabrūnu aizvadīja treniņnodarbību Rīgā. Šādu iespēju mācīties un iegūt zināšanas galda tenisā gan treneriem, gan sportistiem piedāvā Latvijas Galda tenisa federācija sadarbībā ar Ķīnas vēstniecību Latvijā. Nodarbību vadīja Shandong Foreign Trade Vocational College treneri.

“Es uzskatu, ka šie treniņi bija lietderīgi, lai sportisti saprastu un redzētu, cik daudz jādara, lai sasniegtu rezultātus, “ trenere Daiga Gabrūna.

DSC0705524. septembrī, rudenīgi vēsā, bet saulainā dienā, Vaiņodes stadionā notika Liepājas rajona novadu X sporta spēles četrcīņā vieglatlētikā. Sacensībās piedalījās Krotes Kronvalda Ata pamatskolas, Priekules vidusskolas, Rucavas pamatskolas, Vaiņodes vidusskolas, Nīcas vidusskolas, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņi. Sacensību tiesāšanā piedalījās vispārizglītojošo skolu sporta skolotāji, sporta skolas darbinieki, kā arī pieredzi četrcīņas tiesāšanā guva Liepājas Universitātes sporta un deju programmas studenti.

IMG 20190827 WA0002Aktīvu futbola vasaru aizvadījuši Grobiņas jaunie futbolisti. U13 vecuma komandai šogad nācās saskarties ar lieliem izaicinājumiem. Šī vecuma puišiem bērnība beigusies, jo no šī gada nācās spēlēt futbolu lielo vīru formātā 11 pret 11. Arī treneru štābā notika izmaiņas, darbā ar jauniešiem atgriežoties Mārtiņam Jaunskalžem. Tandēmā ar Artūru Blumbergu gada laikā izveidota komanda, kas var parādīt zobus jebkuram pretiniekam.