IMG 20190316 WA000316. martā Rīgas Tehniskās koledžas stadionā notika Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā. Piedalījās vieglatlēti no Kalētiem- Artis Brundzāts, Kārlis Antonio Dobelis, Agate Kadaģe, Artūrs Siliņš. 3.vietu izcīnīja Ričards Daniels Tomass U18 vecuma grupā. Treneris Ģirts Ločmelis

IMG 20190311 WA00009. martā Liepājas rajona Sporta skolas vieglatlēti no Grobiņas, Aizputes un Priekules novadiem startēja sacensībās “Kuldīgas kauss” U-16 un U-18 vecuma grupām. No Aizputes novada startēja Renāte Ausmane, Lauris Baturovs, Ieva Pūpola, Madara Pūpola, Līva Skoreja, Roberts Vītols, Kristiāna Zīle, Jana Lamberte (treneres Maija Pūpola un Gita Ozola). No Grobiņas novada – Marta Cīrule, Markuss Gorbunovs, Jānis Laugalis, Anna Marija Mackare, Niklāvs Tauriņš, Paula Tumpele ( trenere Agnese Kļava). Priekules novadu pārstāvēja Artis Brundzāts, Kārlis Antonio Dobelis, Ulvis Grenovskis, Kārlis Piziks, Artūrs Siliņš, Ričards Daniels Tomass ( treneris Ģirts Ločmelis).

IMG 6950Jau trešo gadu pēc kārtas Sporta skola organizē četrcīņas sacensības vieglatlētikā jaunākiem sportistiem 4 vecuma grupās ( 2008., 2009., 2010., 2011.g.dz), lai popularizēt vieglatlētiku sporta skolas jaunāko grupu izglītojamo vidū, veicinātu viņu izaugsmi, kā arī noskaidrotu sporta skolas labākos vieglatlētus jaunākajās vecuma grupās. 5. martā vieglatlētikas sacensības “Ziema 2019” notika Grobiņas sporta centrā, kur startēja sporta skolas vieglatlēti no Grobiņas, Kapsēdes, Kalētiem, Aizputes un Kazdangas, Priekules.

IMG 20190304 WA00094. martā Liepājas rajona Sporta skolas treneri Grobiņas sporta centrā pilnveidoja zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos par tēmu “ Uztura pamatprincipi bērnu un jauniešu sportā un ikdienā”, kurus vadīja lektore Agate Ādiņa. Šajos kursos tika pilnveidotas zināšanas par uztura nozīmi bērniem un jauniešiem gan ikdienā, gan paaugstinātas fiziskās slodzes periodos.

IMG 20190226 WA0001Grobiņas novada vieglatlēti 10. februārī devās uz Rīgu, lai piedalītos MAXIMA Jaunatnes kausā vieglatlētikā. U-14 vecuma grupā piedalījās Elizabete Kociņa, Kate Gūtmane, Lauris Jaunzemis, Armands Petkus, Adrians Pričins ( trenere A. Kļava), šīs grupas sportisti piedalījās daudzcīņā: tāllēkšana no vietas, 60m un 200m skrējieni. Ļoti labi veicās Elizabetei Kociņai, kura no 165 dalībniecēm izcīnīja 2. vietu. U16 grupā piedalījās Rēzija Grēta Štrausa, viņa 60 metru barjerskrējienā izcīnīja 1. vietu un 300m skrējienā - 2. vietu, Marta Cīrule lodes grūšanā ieguva 5. vietu.