Dienvidkurzemes Sporta skolas laureāti 2021

Drukāt

1

Apbalvojamie galda tenisā

Aleksis Ralfs Zeme- Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021 1. vieta

Artūru Lūku- Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 1. vieta

Agneti Smiltnieci- Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 2. vieta

Saniju Dejus- Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 3. vieta

 

Emīlu Roni- Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 4. vieta

Robertu Buļko - Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 4. vieta

Dāvi Kristianu Siljāni - Latvijas Republikas komandu čempionātā 2021. 4. vieta

Treneri: Viktors Tolkačevs un Alise Ansone

 

Apbalvojamie futbolā

Izcīnīta 4. vieta Latvijas U14 futbola čempionātā Meistarības grupā

Tomass Toms Sprūds – treneris Ingus Lukovičs

Ralfs Bethers, Lauris Jaunzemis, Madars Podnieks, Toms Brūns, Artis Rogačs,

Artis Razgaitis, Pēteris Lūsis, Pauls Skābardis, Gustavs Baumanis

Treneris Mārtiņš Jaunskalže

Mantas Znotinaitis, Kristers Zemgalis, Markus Embriks

Treneris Artūrs Blumbergs

Leo Šenfelds – treneris Kaspars Dzintars

Roberts Ludbaržs

Ričards Ķeķis

Treneris Emīls Knapšis

 

Apbalvojamie volejbolā:

Vasaras spēles U-11 zēni 4. vieta Markuss Rungovskis, Ričards Svens, Svens Martins Rozentāls, treneris Gints Sedols;

 

Apbalvojamie ložu šaušanā:

Lenija Feldmane, Latvijas Junioru čempionāts ložu šaušanā, MŠ-3X20 1.vieta, treneris Rihards Frīdenbergs;

Sabīne Ķeķe, Latvijas čempionāts ložu šaušanā Vecākā grupa, MŠ-3X20 1.vieta, treneris Rihards Frīdenbergs;

Kate Katrīna Lietavniece, Latvijas čempionāts ložu šaušanā Vecākā grupa, MŠ-3X20 1.vieta, treneris Rihards Frīdenbergs;

Marta Bladžinauska, Latvijas čempionāts ložu šaušanā Vecākā grupa, PŠ - 40 1.vieta, trenere Ilze Frīdenberga;

Jānis Lasmanis, Latvijas čempionāts ložu šaušanā Vecākā grupa, MŠ-30 1. vieta, trenere Laila Kalniņa;

Anna Stieģele, Latvijas čempionāts ložu šaušanā Vecākā grupa, PŠ-60 1.vieta, trenere Laila Kalniņa.

 

Apbalvojamie handbolā

Ričards Juzups – par sportisko izaugsmi un neatlaidību, un profesionālu pieeju mācību treniņprocesam, treneris Zigmunds Mickus.

 

Apbalvojamie vieglatlētikā

Elizabete Kociņa – LČ U16 100m un 200m skrējienos 1. vieta, trenere Agnese Kļava;

Niks Ričards Ozoliņš – LČ U16 2000m skrējienā 3. vieta, treneris Vaclovs Svažs;

Kārlis Piziks – LČ U18 lodes grūšanā 3. vieta; diska mešanā 5. vieta, treneris Ģirts Ločmelis;

Artis Brundzāts – LČ U18 šķēpa mešanā 4. vieta, treneris Ģirts Ločmelis;

Adrians Pričins – LČ U16 diska mešanā 5. vieta (16 dalībnieki),trenere Agnese Kļava;

Keita Poriņa – LČ U14 diska mešanā 5. vieta ( 14 dalībnieki), trenere Agnese Kļava.

 

2       3
     
 11    4
     

 

 1641892291674       1641899876286 
     
 IMG 20220111 WA0000    IMG 20220111 WA0003
     
 IMG 20220111 WA0005    IMG 20220111 WA0011
     
 IMG 20220111 WA0015    IMG 20220111 WA0016
     
IMG 20220111 WA0017   IMG 20220111 WA0019
     
IMG 20220111 WA0021   IMG 20220111 WA0024
     
IMG 20211221 155904   IMG 20211221 160113
     
IMG 20211221 160335   IMG 20211221 160407