Sezona lieliski iesākusies Dienvikurzemes Sporta skola futbolistiem.

U16 DKSS LFS2 1No U13 līdz U16 vecumam Latvijas čempionātā futbolā 11 pret 11 Dienvidkurzemes sporta skola pārstāvēta arčetrām komandām. Sezonas pirmajās spēlēs ir izcīnītas tikai uzvaras.

Vienīgā komanda, kas piedalās Meistarības grupā, ir U15 Dienvidkurzemes SS. Ar vienādu 1:0 rezultātu tika pārspēti FS Jelgava -2 un FK Auda futbolisti.

Pārējās trīs komandas piedalās Attīstības grupas Rietumu apakšgrupā. U16 futbolisti ar 4:3 pārspēja Jūrmalas SS, un ar 3:1 FS Liepāja - 2 komandas. Divas pārliecinošas uzvaras arīU14 vecumam - 8:0 pret FK Tukums 2000 -2, un 4:1 pret FS Jelgava -2. Pagaidām vienīgajā spēlē uzvaru izcīnījuši ar U13 puiši, ar 2:0 pieveicot Liepājas FS -2.

Uzvaras jo vērtīgākas tāpēc, ka tās visas izcīnītas izbraukumā. Arī nākamās četras spēles aizvadīsim izbraukumā. Pirmā spēle Grobiņas stadionā paredzēta 7.maijā, kad U15 vecumāuzņemsim FK Veina no Aizkraukles.