Treniņnometne Portugālē.

1Sporta skolas audzēkņiem ir iespēja saņemt Jaunatnes Sporta Fonda finansējumu, lai piedalītos sacensībās, dotos uz treniņnometni vai arī iegādātos sportam nepieciešamo inventāru. Jau trešo gadu šo finansējumu saņem Artūrs Niklāvs Medveds, lai varētu doties uz treniņnometni. Arī šajā gadā nolēmām, ka dosimies uz Portugāli, uz Albufeiru, kur bijām arī divus iepriekšējos gadus.

Vieta ir ļoti pateicīga, lai skrējēji varētu pilnvērtīgi trenēties- tur ir gan labi uzturēta krosa trase, kur daudzus gadus iepriekš ir noticis Eiropas čempionāts krosā, gan labs stadions, kā arī plašas iespējas šosejas skrējieniem un treniņiem okeāna krasta smiltīs. Trenējāmies 2 reizes dienā, uzņēmām vitamīnus , ēdot apelsīnus un citus augļus, ko iegādājāmies turpat blakus esošajos dārzos, atpūtāmies pie Atlantijas okeāna gan peldoties, gan sauļojoties un spēlējot spēles, kā arī devāmies pārgājienos uz tuvākajām pilsētiņām.

Spēkus esam uzkrājuši, ko liksim lietā Latvijas čempionātā pieaugušajiem, kas no 28. līdz 29. jūlijam notiks atjaunotajā Daugavas stadionā Rīgā.

Trenere Maija Pūpola 

2  43