Stirnubuks ir lēcis Šlokenbekā un Gaiziņā.

41307714 2223710691181242 382327590574096384 nTaku skriešanas sacensības Stirnubuks ir pulcējušas dalībniekus Šlokenbekas muižā, kas ir sacensību dzimšanas vieta un šogad svinēja savu piekto dzimšanas dienu, kā arī skrējēji pulcējās Latvijas augstākajā vietā – Gaiziņkalnā, lai aizvadītu kārtējo grūto, bet skaisto skrējienu. Uz sacensībām devās arī Liepājas rajona Sporta skolas Aizputes novada audzēkņi, lai pieveiktu grūtās trases, kas šoreiz abas reizes bija vairāk kā 7 kilometrus garas un ne vienu reizi vien bija jāuzskrien dažāda augstuma kalnos. Gaiziņā vien skrējējiem nācās uzskriet reizes četras, katru reizi savā debespuses nogāzē. Sporta skolas audzēkņi priecēja arī ar labiem panākumiem.

Šlokenbekā Milzkalnes Stirnubukā uzvaras svinēja Santa Zemture un Artūrs Niklāvs Medveds, otrā finišēja Keita Upeniece, bet trešo vietu izcīnīja Ieva Pūpola. Daudzo dalībnieku pulkā ar ceturto vietu nācās samierināties Martai Ļaudamai, piektās bija Madara Pūpola un Sandra Stieģele, bet sestās finišēja Reičela Rone un Sanda Upeniece.39453829 1950152905051135 1746566335162220544 n

Savukārt Gaiziņkalna Stirnubukā atkal uzvaras laurus plūca Artūrs Niklāvs Medveds, otrā finišēja Santa Zemture, bet trešā bija Ieva Pūpola. Šoreiz arī trīs ceturtās vietas, kas sportistiem nepatīk visvairāk- Keitai Upeniecei, Danielam Lagzdiņam un Līvai Skorejai. Labāko desmitniekā iekļuva arī Madara Pūpola(6.), Marta Ļaudama(8.), Sandra Stieģele(8.).

Pēdējo sacensību posmu skrējēji aizvadīs Līgatnē, kad arī taps zināmi visas sezonas uzvarētāji .