Skrien Latvija tuvojas finālam.

Drukāt

41861689 1425248027631719 8699296154552107008 oSkriešanas seriāls Skrien Latvija ir aizvadījis piekto posmu -Kuldīgas pusmaratonu un arī sesto posmu - Valmieras maratonu. Vēl atlicis seriāla astotais posms - Siguldas pusmaratons, kas skrējējus gaidīs 13. oktobrī. Arī Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi ir veiksmīgi startējuši gan Kuldīgas, gan Valmieras ielās. Kuldīgā šogad starts tika dots neierasti vēlu, tikai piecos pēcpusdienā, kas skrējējus tikai priecēja, jo nebija jācīnās arī ar karstumu. Kuldīgas ielās raits solis bija Artūram Niklāvam Medvedam, kurš uzvarēja gan savā vecuma grupā, gan arī kopvērtējumā vīriešiem. STB vecuma grupā labāko sešiniekā iekļuva arī Ieva Pūpola, bet septītā finišēja Madara Pūpola.

42121231 1429375910552264 1260582960189407232 oValmiera jau skrējējus sagaidīja ar rudenīgi vēsu laiku. Šoreiz Artūrs Niklāvs Medveds finišēja otrais, tikai pāris sekundes aiz Valerija Žolneroviča, apsteidzot par dažām sekundēm savu sīvāko konkurentu seriāla kopvērtējumā Jāni Razgali. Jaunietēm 6 km distancē sestā savā grupā finišēja Madara Pūpola, bet astotā Ieva Pūpola, kā arī Sandra Stieģele. 12 km distanci veica Līva Skoreja, kura SNJ grupā izcīnīja 6. vietu.

Rakstu sagatavoja: Maija Pūpola