Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā

IMG 20190208 WA00082. februārī galda tenisisti pulcējās Pāvilostā, lai kā katru gadu tiktos Pāvilostas atklātajā čempionātā galda tenisā 2019. No sporta skolas sacensībās piedalījās Pāvilostas, Durbes un Rucavas sportisti. Sacensībās piedalījās 58 skolēni un 16 pieaugušie.

 

Liels paldies galda tenisa treneriem -Daigai Gabrūnai, Līgai Rozenšteinai un Indrai Šīmanei -par lielo skolēnu skaitu sacensībās un sacensību protokolēšanu, kā arī sacensību organizatoram Aldim Barsukovam.

 

IMG 20190208 WA0013

IMG 20190208 WA0014

IMG 20190208 WA0016

IMG 20190208 WA0017

IMG 20190208 WA0018

IMG 20190208 WA0019 

IMG 20190208 WA0007

IMG 20190208 WA0008

IMG 20190208 WA0015

 

Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā 2019 rezultāti:

2010.gada dzimušās meitenes un jaunākas.

1.vietā Airita Barsukova (Pāvilosta)

2.vietā Monta Tumpele (Pāvilosta)

3.vietā Emma Dirbie (Durbe)

4.vietā Megija Eglīte Egliņa(Durbe)

5.vietā Katrīna Sikorska (Durbe)

6.vietā Gabriela Signija Gurska(Durbe).

2010.gada dzimušie zēni un jaunāki.

1.vietā Rihards Vaškus (Pāvilosta)

2.vietā Martins Zuļģis (Rucava)

3.vietā Henrijs Rozenbahs(Rucava)

4-5.vietā Didzis Eidiņš (Durbe)

4.-5.vietā Toms Tapiņš (Durbe)

6.vietā Ēvalds Ate (Rucava)

7.vietā Miķelis Raģelis(Pāvilosta)

8.vietā Miks Sloskāns(Pāvilosta)

9.vietā Edvards Ronis (Durbe).

2008.gada-2009.gada meitenes.

1.vietā Agneta Smiltniece (Rucava)

2.vietā Madara Lagzdiņa (Durbe)

3.vietā Katrīna Ate (Rucava)

4.vietā Keisija Gurska (Durbe)

5.vietā Simona Kokorēviča (Durbe)

6.vietā Samanta Zveja (Pāvilosta)

7.vietā Dženifera Pērkona ((Rucava)

8.vietā Simona Padrēvica (Pāvilosta)

9.vietā Elza Zariņa (Pāvilosta)

10.vieta Adelīna Brūkle (Pāvilosta)

2008.gada-2009.gada zēni.

1.vietā Aleks Zeme (Rucava)

2.vietā Sandis Pētersons (Nīca)

3.vietā Roberts Vērnieks (Pāvilosta)

4.vietā Arians Jaunzems (Pāvilosta)

5.vietā Miks Stogņijenko (Rucava).

2005.gada-2007.gada meitenes.

1.vietā Evita Trumpika ( Rucava)

2.vietā Ailinda Geruļska (Durbe)

3.vietā Ieva Anete Petrēvica (Durbe)

4.vietā Kristīne Ksenija Bogdana (Durbe)

5.vietā Sanija Dejus (Rucava)

6.vietā Renāte Freimane (Rucava)

7.vietā Keitija Miksone(Nīca)

8.vietā Marta Lībeka(Nīca)

9.vietā Lāsma Lībeka (Rucava).

2005.gada-2007.gada zēni.

1.vietā Kristiāns Roberts Gertsons (Pāvilosta)

2.vieta Roberts Buļko (Durbe)

3.vietā Emīls Ronis ( Durbe)

4.vietā Renārs Grinbergs (Durbe)

5.vietā Dāvis Kristiāns Siljānis (Durbe)

6.vietā Daniels Lankups(Durbe)

7.vietā Kārlis Gustavs Šķuburs (Durbe)

8.vietā Kristiāns Kalnītis (Rucava)

9.vietā Kristiāns Jansons (Nīca)

10.vietā Gusts Brūklis (Pāvilosta).

2002.gada-2004.gada meitenes.

1.vietā Karlīna Vītola (Rucava)

2.vietā Baiba Rone( Durbe)

3.vietā Daniela Venskēvica (Nīca)

4.vietā Ksenija Jansone (Nīca).

2002.gada-2004 gada zēni.

1.vietā Klāvs Pauls Vējkājs (Pāvilosta)

2.vietā Dāvids Ogorcevs (Rucava)

3.vietā Jānis Ūdriņš (Pāvilosta)

4.vietā Edijs Bielis (Pāvilosta)

5.vietā Roberts Šīmanis (Nīca)

2001.gada dzimušie un vecāki – sievietes.

1.vietā Indra Šīmane (Nīca)

2.vietā Jolanta Rozenbaha (Nīca)

3.vietā Daiga Gabrūna (Rucava)

4.vietā Arita Mūrniece(Pāvilosta)

5.vietā Laila Priedola (Pāvilosta)

6.vietā Liene Volenberga (Pāvilosta).

2001.gada dzimušie un vecāki-vīrieši

1.vietā Ainars Gerkiens (Aizpute)

2.vietā Sandis Bieriņš ( Priekule)

3.vietā Aldis Barsukovs ( Pāvilosta)

4.vietā Ivo Jaunzems (Pāvilosta)

5.vietā Marats Bolgovs (Pāvilosta)

6.vietā Jānis Milts (Rudbāži)

7.vietā Andris Bērziņš (Pāvilosta)

8.vietā Zigis Smirnovs (Liepāja)

9.vietā Agris Ziemelis (Aizpute)

10.vietā Ilmārs Šnore (Pāvilosta)