MAXIMA Jaunatnes kauss vieglatlētikā

IMG 20190226 WA0001Grobiņas novada vieglatlēti 10. februārī devās uz Rīgu, lai piedalītos MAXIMA Jaunatnes kausā vieglatlētikā. U-14 vecuma grupā piedalījās Elizabete Kociņa, Kate Gūtmane, Lauris Jaunzemis, Armands Petkus, Adrians Pričins ( trenere A. Kļava), šīs grupas sportisti piedalījās daudzcīņā: tāllēkšana no vietas, 60m un 200m skrējieni. Ļoti labi veicās Elizabetei Kociņai, kura no 165 dalībniecēm izcīnīja 2. vietu. U16 grupā piedalījās Rēzija Grēta Štrausa, viņa 60 metru barjerskrējienā izcīnīja 1. vietu un 300m skrējienā - 2. vietu, Marta Cīrule lodes grūšanā ieguva 5. vietu.

12. februārī Liepājas vieglatlētikas manēžā notika sacensībās “Pirmie starti vieglatlētikā” (trīscīņas sacensības), kurās piedalījās arī Grobiņas novada jaunākie vieglatlēti. Šajās sacensībās sportisti izpildīja 3 disciplīnas – tāllēkšana no vietas, pildbumbas mešana uz priekšu, 150m skrējiens. Pirmie nozīmīgie starti vieglatlētikā bija Lenijai Gustai, Jasmīnai Spricei, Katrīnai Adriānai Holštromai, Jonatanam Pumpam, Mikum Ziediņam, Zanei Valdmanei, Evelīnai Mateusai ( trenere A. Kļava). Lenija Gusta izcīnīja 3. vietu savā vecuma grupā 35 meiteņu konkurencē.

IMG 20190226 WA0000 23. un 24. februārī Rīgā norisinājās Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā. Šajā čempionātā piedalījās vieglatlēti, kuri bija izpildījuši Latvijas Vieglatlētikas savienības noteiktos normatīvus katrā disciplīnā. No Grobiņas novada startēja Rēzija Grēta Štrausa 60 metru barjerskrējienā un 300m skrējienā, Anna Marija Mackare 1000m skrējienā, Marta Cīrule 60m skrējienā un lodes grūšanā, Hilda Ciemese 300m skrējienā ( trenere A. Kļava). Latvijas čempiona titulu U16 vecuma grupā 60 metru barjerskrējienā izcīnīja grobiņniece Rēzija Grēta Štrausa, uzrādot personīgo rezultātu 8,99s un iegūstot kvalifikāciju meistarkandidāta.