Četrcīņas sacensības vieglatlētikā

IMG 6950Jau trešo gadu pēc kārtas Sporta skola organizē četrcīņas sacensības vieglatlētikā jaunākiem sportistiem 4 vecuma grupās ( 2008., 2009., 2010., 2011.g.dz), lai popularizēt vieglatlētiku sporta skolas jaunāko grupu izglītojamo vidū, veicinātu viņu izaugsmi, kā arī noskaidrotu sporta skolas labākos vieglatlētus jaunākajās vecuma grupās. 5. martā vieglatlētikas sacensības “Ziema 2019” notika Grobiņas sporta centrā, kur startēja sporta skolas vieglatlēti no Grobiņas, Kapsēdes, Kalētiem, Aizputes un Kazdangas, Priekules.

Sportistiem bija jāveic 4 disciplīnas- 30m skrējiens, tāllēkšana no vietas, pildbumbas mešana un izturības skrējiens. Visvairāk dalībnieku skaits bija vecuma grupās 2008. gadā dzimušie zēni un meitenes un 2009. gadā dzimušas meitenes. Tiesnešu pienākumus veica vecāko grupu vieglatlēti no Grobiņas un Kalētiem.

 

 

 

 

 

IMG 6853